SPRZEDAŻ PREPARATÓW ANTYGRAFFITI I OGNIOCHRONNYCH
W naszej ofercie posiadamy całą gamę preparatów, zarówno do usuwania graffiti, jak i tych zabezpieczających przed graffiti i plakatowaniem. Szczególnie polecamy powłokę zabezpieczającą HLG System, dostępną w macie i w połysku, która jest najbardziej nowatorskim i ekologicznym rozwiązaniem problemu graffiti i plakatowania stosowanym w architekturze i budownictwie.

Sprzedajemy także środki przeciwpożarowe Burnblock, które skutecznie chronią różnego rodzaju powierzchnie przed ogniem.

USUWANIE GRAFFITI
Graffiti usuwamy z różnego rodzaju powierzchni, m.in. tynku strukturalnego, płyt granitowych, marmuritu, cegły czy płytki klinkierowej.


POWŁOKI ANTYGRAFFITI / ZEBEZPIECZANIE POWIERZCHNI PRZED GRAFFITI
Technologię zabezpieczenia dostosowujemy do Państwa potrzeb, biorąc pod uwagę przeznaczony na nie budżet oraz właściwości zabezpieczanej powierzchni, jednak zalecaną przez nas powłoką antygraffiti jest trwała ochrona w technologii HLG System, która dzięki swojej innowacyjności spełnia cztery podstawowych właściwości.
-zapobiega i nie dopuszcza do powstania graffiti
-zapobiega przyleganiu naklejek i plakatów
-ułatwia czyszczenie i dezynfekcję wszystkich powierzchni
-stanowi nieorganiczną warstwę ochronną przed warunkami na zewnątrz


CZYSZCZENIE POWIERZCHNI / CZYSZCZENIE ELEWACJI
Proponujemy m.in. mycie elewacji, dachów, fasad, piaskowca, granitu, cegły klinkierowej, maszyn i podjazdów.
Mycie wszelkiego typu powierzchni wykonujemy przy użyciu profesjonalnych, gorącowodnych urządzeń wysokociśnieniowych firmy Falch.IMPREGNACJA POWIERZCHNI PRZED ZABRUDZENIAMI
Preparaty impregnujące, które dobieramy w zależności od powierzchni, aplikujemy na powierzchnię przy pomocy agregatu ciśnieniowego.

USUWANIE POROSTÓW I GLONÓW ORAZ DEZYNFEKCJA
Skuteczną walkę z porostami, glonami i mchami prowadzimy dzięki myciu wysokociśnieniowemu, które poprzedzone jest dezynfekcją mikrobiologiczną.


MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ ORAZ POSADZKI
Mycie kostki brukowej i posadzek wykonujemy przy użyciu tradycyjnych technik wysokociśnieniowych lub profesjonalnego urządzenia Scater 5 do czyszczenia powierzchni plaskich firmy Falch.

USUWANIE GRAFFITI ORAZ RYS Z SZYB/POLEROWANIE SZYB
Usuwamy graffiti wykonane markerem kwasowym oraz rysy wykonane na szybach. Naprawa polega na całkowitym usunięciu z powierzchni szyb uszkodzeń poprzez matowienie oraz polerowanie szkła.