Firma FJ COMPLEX powstała w 1991r. i od tego czasu staramy się robić wszystko, aby nasi klienci i partnerzy biznesowi byli usatysfakcjonowani ze współpracy z nami, skutkiem czego są długoterminowe kontrakty i dziesiątki wiernych klientów.

Działamy w branży handlowej, dystrybucji oraz w usługach, jednak to rosnące zapotrzebowanie na usługi antygraffiti zmotywowało nas do potraktowania tego zjawiska jako jednego z głównych kierunków naszej działalności. Przeprowadziliśmy praktyczną analizę porównawczą wszystkich dostępnych na polskim rynku preparatów i technologii do walki z graffiti, a wnioski z tych porównań pozwoliły na świadome podjęcie decyzji o wyborze najskuteczniejszych systemów. Na bieżąco monitorujemy światowy rynek w tej branży i wdrażamy nowe technologie. Zaowocowało to otrzymaniem przedstawicielstwa na Polskę Systemu HLG opatentowanego w Japonii, który jest najbardziej nowatorskim i ekologicznym rozwiązaniem problemu graffiti stosowanym w architekturze i budownictwie na całym świecie.

Pracujemy również nad kształtowaniem świadomości potrzeby wdrażania do projektów inwestycyjnych pojęcia zabezpieczania powierzchni przed graffiti, tworząc w ten sposób nowy rynek usług budowlanych pod nazwą antygraffiti.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów swoją ofertę poszerzyliśmy o pełen zakres usług związanych z czyszczeniem wodą pod wysokim ciśnieniem.

Naszym najnowszym odkryciem jest środek ogniochronny Burnblock. Jest to preparat w pełni ekologiczny, który uniemożliwia dostanie się tlenu do zaimpregnowanej powierzchni, i tym samym zabezpiecza ją przed pożarem.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą wykonawczą oraz szerokim zapleczem sprzętowo-transportowym, dzięki czemu nasze usługi możemy wykonywać sprawnie i w krótkim czasie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na kolejnych stronach.

Zapraszamy do współpracy!